Внутрішнє освітлення торгових центрів включає в себе освітлення зони входу (частіше їх декілька) в торговий центр, атріуму, фуд-корту, освітлення коридорів, галерей, переходів, сходів і інших зон загального користування.

Освітлення торгових центрів – цікаве завдання для світлодизайнера і світлотехніків. Проекти освітлення торгових центрів дозволяють розкрити всі можливості сучасного технічного світу і використати широкий спектр світлотехнічного обладнання, реалізувати найсміливіші ідеї по внутрішньому і фасадному освітленні.

Освітлення магазинів, розташованих в торговому центрі, не входить в зону відповідальності девелоперів і повністю лягає на плечі орендарів. Двигун продажу, помічник дизайнера і рекламіста – це грамотно поставлене освітлення, що є вже далеко не новиною, а навіть закономірністю.Кожному відділу і товарній групі потрібен індивідуальний підхід - створити акцент у відділі одягу, підкреслити блиск в ювелірному салоні, надати апетитний колір в продуктовому відділі тощо. Все це можна реалізувати максимально ефективно, використовуючи практичний досвід компанії «Ліхт Форум» в області освітлення торгових площ .

Все, що потрібно для створення ідеального освітлення вашого торгового залу вам запропонує компанія «Ліхт Форум». В асортименті світильники різних типів, видів і форм: трекові світильники, металогалогенні світильники, downlight, вбудовувані і підвісні світильники, карданні світильники, диско - те, що потрібно, щоб побудувати комфортне освітлення торгового залу.