Промислове освітлення - один з найбільш цікавих і складних видів освітлення. До нього застосовується велика кількість вимог: у першу чергу це, звичайно, відповідність нормативам, безпека для працівників, потім надійність і економічність, і, природньо, естетичність, хоча вона тут і не на першому місці.

Освітлення промислових підприємств вимагає високої механічної міцності, стійкості до вібрацій. Освітлення промислових приміщень повинно бути економічним, а енергоспоживання зведено до мінімуму.

На етапі проектування освітлення, освітленість може бути розрахована, виходячи з певних параметрів промислового приміщення, а також кривих сили світла. Освітлення промислових підприємств проектується таким чином, щоб досягти зменшення витрат світла і оптимального рівня освітленості з найвищою економічною вигодою. За бажанням наших клієнтів ми можемо скласти техніко-економічне обгрунтування.

Для розробки таких проектів складається технічне завдання на виконання. У ньому обов'язково присутня інформація про розміри приміщення, про геометрії поверхонь і про саме планування. Повинно бути враховано все, починаючи від кольору стелі та стін, закінчуючи характеристиками підлоги. Проектанти «Ліхт Форум» враховують всі особливості приміщень, побажання замовника і грамотно висвітлюють проекти будь-якої складності.