Фасад - це візитна картка будинку, і чим вища значимість об'єкта, тим більше вимог до його архітектурного вигляду. У темряві будь-яка, навіть сама вишукана будова, губиться, і разом з ним зникає характер всього архітектурного ансамблю. Архітектурне освітлення дозволяє зробити акценти на найбільш значимих елементах і підкреслити їх особливості, виділити на тлі інших міських споруд.

При вмілому поводженні з освітлювальною апаратурою можна досягти вражаючих результатів, змінивши до невпізнання вигляд будинку. Найчастіше, непримітні вдень, вночі фасади перетворюються на витвори мистецтва, від яких складно відірвати очі. Правильно виконане освітлення будівель дозволяє вигідно розставити акценти на найбільш цікавих елементах і при необхідності приховати наявні недоліки.

Проекти освітлення від компанії ТОВ «Ліхт Форум» - це завжди якісно виконана робота та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми не розглядаємо свою роботу як науку чи мистецтво окремо. Тільки гармонійне поєднання першого і другого дасть необхідний результат. Ілюмінація повинна бути спроектована з творчим підходом і реалізована грамотно з технічного боку.

В проекти архітектурного освітлення «Ліхт Форум» завжди включені:

- Візуалізація фасаду,

- Візуальна схема розміщення по типах і групах світильників на фасаді,

- Розрахунок рівня освітленості,

- Підбір та оптимізація обладнання,

- Кінцева специфікація.

Це гарантує максимальну надійність, тривалість експлуатації світлотехнічного обладнання та точну відповідність проекту побажанням замовника.

Саме шляхом комбінації професійних здібностей проектантів у цій галузі, компанії «Ліхт Форум» вдалося не просто заслужити довіру клієнтів, але і домогтися лідируючих позицій у сфері послуг, пов'язаних з освітленням фасадів. Виконання комплексних робіт такого плану стало для нас звичайним завданням, в якому головна роль відводиться інтересам і вподобанням замовника.