Вуличне і ландшафтне освітлення

Вуличне і ландшафтне освітлення являється важливою частиною дизайну – воно призначене не тільки для освітлення, але і для формування найбільш вигідного образу території, як в темну частину доби, так і в світлу.

Заміський будинок, котедж не буде мати закінчений вигляд, поки з допомогою різноманітних декоративних світильників не будуть підкреслені сходи, тераси, вкриті зеленню вертикальні перегородки, живописні галявини та інші не менш цікаві куточки території. Точкові світильники, вбудовані в доріжки, що дають розсіяне світло, струмені фонтану, що срібляться в променях галогенних світильників – все це принесе вам великий заряд позитивних емоцій, створить хороший настрій, забезпечить відчуття спокою і захищеності в повній гармонії з природою.

Стосовно підсвітки вулиць, спеціалісти-світлотехніки підберуть і запропонують вуличні світильники, які підходять для освітлення заданого типу вулиць по розподілу світла, що означає мінімальну кількість світлових приладів на ділянці дороги. Світловий потік від світильника буде максимально повно використовуватись – ми забезпечимо високі показники видимості, мінімізуєм сліпучу дію і дискомфорт.

 

Світлотехнічними розрахунками буде визначена оптимальна висота освітлювальних приладів, підібраний крок і вказані місця розстановки світильників на плані.

Результати роботи і світлотехнічних розрахунків надаємо у вигляді деталізованого проекту, візуалізації, схеми розміщення і прорахунку згідно поданих вами планів благоустрою дороги, вулиці, подвір”я і т.д.