МЕБЛІ

Більше 2 років тому ми відкрили меблевий напрямок. На даний момент в нашому активі понад 500 італійських фабрик різних напрямів і стилів, міцні партнерські відносини з фабриками-виробниками, безліч зразків і каталогів, напрацьована база, журнали по дизайну і оформлення інтер'єру, портфоліо виконаних проектів - все це допоможе втілити в життя будь-які фантазії , бажання і запити найвибагливіших клієнтів.

Mebel (1 abzac)

Вибір дуже великий, ми працюємо без експозиції - тобто ми пропонуємо меблі за каталогами, зразками тканин, шкіри, покриттям дерева, які використовують фабрики.

Асортимент і можливості нічим не поступаються провідним компаніям України, які працюють в цьому сегменті. Конкурентні ціни, великий досвід, гнучка система знижок, висока бонусна винагорода акредитованим у нас дизайнерам, архітекторам - все це робить нас одними з кращих постачальників регіону. Ми відкриті для діалогу з будь-яким клієнтом, завжди готові дати Вам нашу зустрічну, конкурентоздатну пропозицію, у відповідь вже наявним пропозиціям наших численних конкурентів.

Mebel (2-3 abzac)

По справжньому ж оцінити багатство вибору Ви зможете, тільки відвідавши нашу студію, де без поспіху, за чашкою кави, ознайомитеся з багатьма, прекрасно ілюстрованими каталогами елітних італійських меблів, вражаючими кількістю представлених моделей.

Mebel (4-5 abzac)

Всі наші клієнти відзначають, що наші ціни дійсно вигідні, а наші зобов'язання з постачання виконуються точно і в терміни. Більшість з них повертаються до нас або рекомендують нас, що є головним свідченням якості наших послуг.