Інтер'єрний відділ компанії «Ліхт Форум» пропонує величезний вибір декоративних світильників від європейських фабрик-виробників. Ми робимо пропозицію практично по всіх фабриках Італії, Франції, Німеччини, Англії та Австрії – виробниках декоративних світильників, як в інтер'єри, так і екстер'єри, як в приватні будинки, так і в готелі та ресторани і т.п.

Асортимент і можливості нічим не поступаються провідним постачальникам Україні, які працюють в цьому сегменті. Конкурентні ціни, величезний досвід, гнучка система знижок, висока бонусна винагорода акредитованим у нас дизайнерам, архітекторам - все це робить нас одними з кращих постачальників регіону.

Ми відкриті для діалогу з будь-яким клієнтом, завжди готові дати Вам наше зустрічну, конкурентоздатну пропозицію у відповідь вже наявним пропозиціям наших численних конкурентів.

Всі наші клієнти відзначають, що наші ціни дійсно вигідні, а наші зобов'язання з постачання виконуються точно і в терміни. Більшість з них повертаються до нас за новими придбаннями, або рекомендують нас, що є головним свідченням якості наших послуг.

На сайті Ви знайдете безліч описів фабрик, фотографій, а також корисну інформацію, яка допоможе зробити найкращий вибір. Безліч зразків та каталогів, напрацьована база, журнали по дизайну і оформлення інтер'єру, портфоліо виконаних проектів і, що найголовніше - наш величезний досвід - все це допоможе втілити в життя будь-які фантазії, бажання і запити найвибагливіших клієнтів.