Послуги, які цінують наші клієнти:

  1. Дизайн інтер”єру, що включає за необхідності виїзд на об”єкт; проведення замірів; складання дизайн-проекту і пропозиції; розстановка в приміщенні по габаритах.

  2. Підбір італійських меблів по каталогах і зразках. Більше 500 італійських фабрик. Розрахунок цінових варіантів. Гнучка цінова політика. Консультації працівників, які маю досвід роботи в даній сфері і проходять щорічні навчання у фабрик-виробників.

  3. Прямі поставки з Італії. Пряме розміщення замовлень на фабриках. Доставка з фабрики на об”єкт. Наша ціль – запропонувати товар високої якості за найбільш вигідною для Вас ціною.

  4. Доставка і складання меблів. Грамотний монтаж меблів – гарантія вашого комфорту. Безкоштовна професійна доставка і складання меблів. Тільки спеціалісти з великим досвідом роботи зможуть зібрати меблі так, щоб вони виконували свої функції і тішили око.

  5. Гарантії на кожному етапі.

  6. Повний персональний супровід кожного замовника від момену його появи в нашій студії до завершальної стадії здачі замовлених виробів являється невід”ємною частиною нашої роботи. На кожному етапі ми використовуєм налагоджені прийоми роботи, що гарантують своєчасну доставку Вашого замовлення цілісним і неушкодженим. Ми несемо відповідальність за збереженість товару з моменту завантаження на фабриці в Європі до поставки на ваш об”єкт.

Багаторічний досвід роботи на ринку меблів, налагоджені зв”язки з італійськими фабриками-виробниками, гнучка цінова політика, повний спектр послуг по доставці і складанні, допомога кваліфікованих працівників, зроблять співпрацю з нами продуктивною, легкою і ненав”язливою.