Послуги, які цінують наші Клієнти:

1. Безкоштовна участь у проекті ще на стадії проектування для вирішення нестандартних завдань.

2. Прямі поставки з Італії, Австрії, Бельгії, Польщі. Пряме розміщення замовлень на фабриках. Доставка з фабрики на об'єкт. Наша мета - запропонувати товар високої якості за найбільш вигідною для Вас ціною.

3. Розробка світлового проекту від концепції і прорахунку до підбору апаратури та монтажу.

4. Візуальна подача майбутнього проекту Замовникові і розташування апаратури на плануванні.

5. Підбір або виготовлення великогабаритних світильників і світильників для вирішення нестандартних завдань.

6. Написання, підбір апаратури і реалізація будь-якого світлового сценарію, як для внутрішнього, так і для зовнішнього освітлення об'єкта.

7. Аудит пропозиції з точки зору оптимізації витрат на електроенергію.

8. Розробка "інтелектуальних" систем освітлення (системи "розумний дім").

9. Розробка індивідуальних електричних схем, монтаж і підключення електричних щитів на об'єкті, настройка систем управління.

10. Повний персональний супровід кожного замовника від моменту його появи в нашій компанії до остаточної здачі обладнання - є невід'ємною частиною нашої роботи. На кожному етапі ми використовуємо налагоджені прийоми роботи, що гарантує своєчасну доставку Вашого замовлення, чіткість і відповідність всім вимогам.

11. Гарантійне обслуговування.

Наша компанія також тісно співпрацює з фабриками-виробниками і постачальниками освітлювальних приладів, з їх проектними відділами та дизайн-студіями. Така співпраця дозволяє вирішувати найскладніші завдання ще на стадії розробки проекту. Це: індивідуальне виготовлення світильників, "власний дизайн", адаптування світлотехнічних показників світильника до відповідного об'єкту.