Офіс - приміщення, в якому багато хто з нас проводять більшу частину робочого часу. Кожна зона офісу - ресепшн, коридори, шоу-руми, переговорні кімнати, конференц-зали повинні створювати позитивну атмосферу як для працівників компанії, так і для відвідувачів - клієнтів і партнерів.

Компанія «Ліхт Форум» пропонує комплексне проектування бізнес-центрів і офісних будівель. Комплексне проектування - це дизайн і проект освітлення екстер'єру та інтер'єру будівлі та окремих приміщень, архітектурне освітлення.

Фасад бізнес-центру вимагає архітектурної підсвідки та зовнішнього освітлення прилеглої території, внутрішнього двору, автостоянки. Компанія «Ліхт Форум» володіє великим досвідом в реалізації проектів з комплексного проектування освітлення безнес-центрів та офісів.

Професійно розподілений функціонал і проектування кожного квадратного метру бізнес-простору, грамотне проектування освітлення в офісі створює комфортну роботу персоналу компанії, своєчасне виконання поставлених завдань і забезпечує дохід власникам.

Компанія «Ліхт Форум» використовує знання, досвід, а також якісне обладнання для освітлення бізнес-центрів та офісів.